Meist

Hei, investeerimishuviline!
Investeerimine on muutunud kõigile hõlpsasti kättesaadavaks – juba riiklikul tasandil kogume teise sambasse tulevaseks pensioniks raha, rääkimata pangahoiuselt makstavast intressist. Kuna teisest sambast hakkame raha saama alles pensionile jäädes ning pangahoiuse intressid on väikesed, siis otsivad investorid uusi võimalusi kuidas edukalt kapitali kasvatada. Mida siis teha?

Täpselt sellise küsimuse ees oleme ka meie olnud. Kuhu oma raha paigutada, et sellest tulevikus suurem summa kasvaks? Kuidas investeerida nii, et risk ja tootlikkus oleksid tasakaalus? Kuidas tunned ära selle kõige õigema investeerimisvõimaluse?

Ostaks korteri ja üüriks selle välja? Või investeeriks aktsiatesse? Hoiaks raha sukasääres? Annaks võõrastele inimestele laenu? Ostaks kulda ja hõbedat? Tegeleks ettevõtlusega?

Nii palju küsimusi, mis esmapilgul võivad meid investeerimisest eemale tõugata. Kust ma võtan mitmed tuhanded eurod üürikorteri sissemaksuks? Või kuidas ma tean millist aktsiat valida? Ja võõrastele inimestele laenu andmine on sama hea kui raha põletamine, eks? Kulda ja hõbedat ei ole aga kusagil hoiustada! Ning ettevõtjahing mul puudub!

Investeerimisraadio saigi ellu kutsutud eesmärgiga mõelda ja rääkida avalikult investeerimisest. Oleme suunatud alustavale investorile, kellele soovime pakkuda tuge esimeste sammude astumisel investeerimismaailmas. Me ise tunneme, et oma esimeste sammude astumisel olime raskes olukorras, sest usaldusväärset infot ja teiste investorite kogemusi oli raske leida.

Mõnes mõttes oleme praegugi algajad, mistõttu loodame investeerimisraadioga saavutada sümbioosi, kus meie loome lisaväärtust oma kuulajatele ning kuulajad omakorda täiendavad meid. Mida rohkem teie meilt küsimusi küsite, seda rohkem on meil põhjust teemaderingi laiendada!

Oleme seda meelt, et kõik asjad siin elus vajavad õppimist – samamoodi tuleb ka investeerimist õppida. Vahest juhtub, et mõni asi tuleb alguses väga hästi välja, kuid pikemas perspektiivis tunneme ikkagi tagasilööke. Näiteks jalgrattaga sõitmine – oleme veendunud, et maailmas on olemas palju inimesi, kelle tasakaal on väga hea ja kes suudavad esimese korraga jalgrattaga mingisuguse vahemaa edukalt läbida. Sellegi poolest oleme kõik vähemalt korra rattaga ümber kukkunud ja haiget saanud. Oli see algne edu siis õnn või muutusime ise uljamaks? Samuti võib juhtuda, et investeerimises läheb meil väga hästi, kuid ühel hetkel õnn pöördub ja meil tuleb kaotust tunnistada. Kuidas edasi liikuda?

Investeerimisraadio ei jaga investeerimisnõuandeid, kuid me saame rääkida erinevatest investeerimise liikidest ja nendega kaasnevatest riskidest. Samuti võime vihjata headele raamatutele ja aidata kaasa investorite mõttemaailma kujundamisele. Tähtis on pihta hakata ja teadlikult ise oma finantstulevikku kujundada!

Parimate investorite nimel,
Investeerimisraadio

Kristi & Tauri

2 kommentaari

Jäta kommentaar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Võid kasutada järgnevaid HTML atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.