Saade #117: Madara Cosmetics IPO [ENG]

Millega Madara tegeleb?

Saate puhul pole tegemist soovitusega aktsiaemissioonis osaleda.

Huvilistel on võimalik tutvuda Madara prospektiga nende kodulehel.

4 kommentaari

Jäta kommentaar
    • Tere, Heino!
      Miinimumsumma puhul tasub arvesse võtta tasusid, mis kaasnevad IPO-s osalemisel. Erinevatel pankadel võivad olla erinevad märkimistasud, mis mõjutavad miinimum summat. Lisaks kui soovid kunagi teha soetatud aktsiatega müügitehingut, siis tasub arvestada ka sellega, et müügikulud võiksid kindlasti alla 1% jääda. See tähendab, et miinimum võiks sinna 500-700 kanti ilmselt jääda. Mina pole veel osalusotsust teinud. Ajalugu näitab, et IPOde järgselt hinnad ei kipu püsima, samas on näiteks LHV siinpuhul erandiks olnud. Aega õnneks veel uurida-puurida on.

  • Tere,

    Kas mõnes Teie saates on juttu tulnud ka EfTeni IPOst ja sellega seonduvast? Kui ei, siis ehk oleks igati viimane aeg see saate päevakorda võtta 🙂 Huvitaks just Teiepoolne nägemus – kas näete IPOst võimaliku lühiajalist kasvu seoses võimaliku ja tõenäolise ülemärkimisega? Milline on Teie seisukoht fondi (aktsia) osas pikaajaliselt? Kas ise IPOl osalete?

    • Tere, Rainer! Homme hommikul jõuab eetrisse Viljariga saade, veidi veel kannatust 🙂 Mina isiklikult ennustan korralikku ülemärkimist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Võid kasutada järgnevaid HTML atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.