Saade #32: 2015/2016

Mis läks see aasta hästi ja mis halvasti?

Pea märkamatult ongi 2015. aasta jõudnud oma viimaste päevadeni. Varsti ootab meid juba ees korduv rõõm kogu aeg aastanumbrit valesti kirjutada (nii umbes esimesed kaks kuud).

Aastalõpu puhul võtsime kokku veidi seda, mis toimus meie isiklikes portfellides, investeerimismaailmas, blogides, raadios ja üldse maailmas. Heitsime ka pilgu uue aasta plaanidele.

3 kommentaari

  • Nõmedad kommentaarid saab alati avaldamata/vastamata jätta (trollid lasevad ruttu jalga, kui neid keegi ei toida 😉 ). Pole vaja nendest välja teha ega nende järgi joonduda. Suurem enamus inimesi loeb huviga ja ei mõtle, nagu keskmine Delfi kommentaator (kritiseerin, järelikult olen targem). Need, kes õpetamas käivad, teevad tihti seda mingi alateadliku kinnituse / õigustuse saamiseks enda kahtlase väärtusega strateegiatele.

    Mulle on seni huvitav ja kasulik lugemine olnud, nii et edu-jõudu-jaksu uuel aastal!

    • Tere, Tõnis! Tänud heade soovide eest. Eks üritame seda meeles pidada, et kirjutame üldiselt ikka ägedatele inimestele ja trollid on vähemuses, kuid eks vahel ka meil läheb närv mustaks. Üritame enda sisemist zen’i taastada 🙂

  • See peaks juba ammu selge olema ju, et kui blogipostituse all on vaikus, siis järelikult oli hea postitus 🙂

    Kui halvasti oleks, siis on ka kommentaarid kindlasti olemas.

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.