Saade #7: Investeerimissõbrad

Kust ja kuidas leida endale investeerimissõpru ja -partnereid?

Enamikke asju maailmas on üksi päris nukker teha. Nii on ka investeerida palju põnevam kui saad julgustust, tuge ja häid mõtteid teistelt samamoodi mõtlevatelt inimestelt. Kust aga leida selliseid inimesi, kellega rääkida rahast, investeerimisest ja kuidas üldse teada, keda usaldada?

On oluline tähele panna, kes sind ümbritsevad – kui oled ruumis kõige targem inimene, siis oled ilmselt vales kohas. Näiteks öeldakse ka, et oled 5 inimese keskmine, kellega kõige rohkem aega veedad, seega aeg-ajalt tuleks peeglisse vaatamise kõrval vaadata ka oma tutvusringkonda.

Uusi investeerimissõpru võib leida erinevatelt üritustelt ja ettevõtmistelt – koolitused, seminarid, internetifoorumid, Facebooki grupidmastermind grupid, pubiõhtud jne. Toimivad ka erinevad (nais)investeerimisklubid ning äkki on sul üldse endal mõni hea idee või plaan ürituse korraldamiseks?

Lühidalt räägime ka sellest, et kuidas võiks investeerimissõpru leida ning mis hetkel saab investeerimissõbrast üldse investeerimispartner, kellele oma raha usaldada.

Viidatud:

Resentment artikkel Dividend Mantralt.

Raamat Never Eat Alone.

 

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.