Saade #24: Uudised (maitsestatud Halloweeniga)

Uudised ja Halloween

Halloween!!! I see dead people..

IMG_20151031_224332

Halloween on möödas, kuid peatselt on tulemas mardipäev, seejärel kadripäev ning võimegi päkapikke ootama jääda. Mis on aga vahepeal toimunud?

Wealth Forum by Eduakadeemia

27.10 toimus Saku Suurhallis Edu Akadeemia poolt korraldatav Wealth Forum, kus muuseas astus üles Robert Kiyosaki. (Kristi muljed ja Jaagu muljed.)

Crowdestate tutvustas investoritele uut veebiplatvormi.

Sümpaatselt esitatud meediasuhtlus investoritega. Ülejäänud portaalid peaksid Crowdestatest šnitti võtma!

Estateguru rahastas oktoobris üle 1 miljoni euro väärtuses tagatisega laenulepinguid.

Toome puiestee (224k€), Mardi majad (535k€), Muhu talukoht (15k€), Mardi majad II etapp (330k€), töös on Sarapuu eramukrunt (45k€).

Ootamatu, kuid vajalik kasv. Küsimus on selles kas edaspidi näeme kasvavaid mahte, või oli tegu ühe-kuu-liblikaga?

Bondora tõi turule taaskord uue portfellihalduri, mis on sedakorda suunatud väga passiivsele investorile.

Üks-kaks-klikk-aktiveeri. Täpselt nii lihtne peaks olema uus portfellihaldur. Mis aga tegelikult kapoti alt leida võib? Kristi intervjuu Pärteliga.

Fundwise turundab: kõigil on võimalik saada Ambassadoriks, kes viib Fundwise platvormi kokku uute ettevõtetega, saades teenustasuna 0,5% tõstetavast kapitalist.

Kes võiks olla Fundwise Ambassador? Kas Sina äkki?

Novembris on toimumas kaks olulisemat koolitust: Rahafoorumi korraldatav Ühisrahastuse koolituspäev ning Naisinvestorite klubi toimetab suure aastakonverentsiga.

Kristi kohtub Teiega Naisinvestorite klubi aastakonverentsil ning Tauri ja Kristi ootavad Teid Ühisrahstuse koolituspäevale, kus koos Jaaguga diskussioonipaneelis osaleme. (Kui tahad soodukaga piletit, siis kood “friend” võiks aidata 😉 )

Jaak Roosaare tuli välja “Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpikuga”

14 euroga toimetab Jaak Sulle raamatu postkasti kätte. Poest ilmselt enam soodsamalt ei saa. Mine ja telli oma koopia enne 8. novembrit (www.roosaare.com).

Lending Club tuli välja 15Q3 tulemustega: laenukäive oli 2,2 miljardit dollarit (yoy +92%; 1,2 mlrdUSD), äritulud 115 mlnUSD (yoy +104%; 56mln)

Käesoleval aastal on vahendatud juba 5,8 miljardi dollari eest laene, millest 5 miljardit rahastasid juba olemasolevad investorid ning vaid 0,8 miljardit tuli uutelt investoritelt. Kui kaua saab üks platvorm kasvatada laenukäivet 100% aastas? 🙂

Kui Sulle meeldib Investeerimisraadio, siis jaga meid Facebookis või kirjuta meile hoopis kiri. Kutsume Sind lugema Kristi ja Tauri eraviisiliselt kirjutatavaid blogisid Money Is Your Friend ja Rahapuu: inimeselt inimesele.

2 kommentaari

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.