Saade #92: Eluhäkid

Milliste nippidega sina oma elu efektiivsemaks teed?

Saates mainitud tööriistad/rakendused: Google kalender, Google Keep, Pocket, Eat This Much, e-Selver, Netflix, Amazon Prime Video, Plex, Chromecast.

14 kommentaari

 • Nüüd on Mobiil-ID-le alternatiiviks tulnud SmartId. Idee väga sarnane, aga ei vaja mingit lepingu sõlmimist esinduses või SIM kaardi vahetust. Regamiseks läks umbes 5min. Kuumaksu ei ole, vaja ainult nutikat telefoni

  • Smart-ID on jah väga äge lahendus! Ainus probleem on, et Smart-ID pole sama autentimistasemega, mis Mobiil-ID, ehk teatud asjadele allkirju anda ei saa (aga enamikesse asjadesse sisse logimiseks sobib täitsa hästi ja mugavalt).

    • Jah, eks mobiil-ID enam eriti kuskile ei laiene, smart-ID-l pole seega muud varianti kui agressiivselt areneda. Samas olen näinud smart-ID-d väga ruttu veebilehtedele ilmumas, paistab et lootust on!

 • Seoses e-selveri ja sellega, et ei saagi samaks õhtuks või järgmiseks päevaks sobivale ajale tellida, siis see ei ole e-selveri mõte.
  Ma tellin nädala keskel enamasti endale kaupa, aga kulleri aja panen näiteks pühapäeva õhtu peale. 😉 Ette planeerimine aitab. Kui tarbimine on suhteliselt ühtlane, siis pole selline tellimine probleem.

  Samas mind päästab natuke ka see, et maja kõrval on kohe üks väike pood ka ja sealt saan piima ja banaani osta vahepeal, kui need on otsa saanud, aga muus osas külmkapis veel üksjagu kraami alles on.

 • Tauri, kuidas sa nii kiirelt Twitteris olulise info läbi vaatad? Kas kasutad Tweetdecki või Twitteri enda põhiklienti?

  • Hei!

   Twitteri enda klienti. Võti on lihtsalt selles, et tuleb hoida piisavalt vähe, kuid väga olulisi inimesi jälgitavate nimekirjas. Kui oled pikemat aega teemat jälginud, siis ei ole vaja tegelikult väga palju aega kulutada, sest nö üle rea lugemisega saab ülevaate kätte.

 • Tauri, mis mängust jutt oli, mida nostalgia mõttes mängisid?
  Lihtsalt huvi pärast uurin. 🙂

  • Mu kaks vaieldamatut lemmikut on Return To Castle Wolfenstein ning Hitmani esimesed kaks osa (teisi pole mänginud). Viimati tegin just RTCW uuesti läbi.

 • Hei Tauri, mainisid lühikesi (ca 10 minutilisi) podcaste siin või 97.ndas saates. Äkki on Sul mahti need uuesti siia kommentaaridesse kirjutada? Aitäh 🙂

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.