Saade #10: Uudised

Majandusaasta aruannetest, heast reklaamist ning kinnisvaraturust.

INVESTEERIMISRAADIO

1. Seekordse uudistesaate kõige olulisemaks teemaks on alanud majandusaasta aruannete hooaeg. Nimelt on nüüdsest võimalik tutvuda kõikide ettevõtete 2014. aasta kohta esitatud aruannetega ning me võtsime fookusesse Bondoras 2014. aastal toimunud muudatused kuna teade Bondora 1,2 miljoni eurosest kahjumist tekitas parajat lainetust investorite seas.. Ettevõtete majandusaasta aruanded on kättesaadaval Äriregistrist.

2. Lisaks räägime veidi ka mõistlikust reklaami tegemisest. Nimelt kerkis eelmine nädal seoses Estateguru ebaõnnestunud reklaamikampaaniaga teemaks milline reklaam on mõistlik. Investeerimisraadio julgustab kõiki (finants või mittefinants)ettevõtteid tegema viisakat reklaami, mis austab tarbijaid. Välja tasuks jätta stereotüübid, seksism ja muu mitte teemakohane.

3. Kinnisvarainvestoreid ajas aga elevile teade, et Tallinna kinnisvarahinnad on hakanud langema. Kui palju tähelepanu tasuks sellistele uudistele pühendada ning kuidas ratsionaalseks jääda tuleb ka saate lõpus arutlusele.

Kuidas saaksime Sulle rohkem lisaväärtust luua? Anna meile oma mõtetest teada e-posti info[at]investeerimisraadio.eu või selle lingi kaudu!

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.