Saade #2: Uudised

Kolm põnevat investeerimisuudist lähinädalatest.

Arusaadavatel põhjustel ei jõua väikeinvestorid ennast kõikide investeerimismaailmas toimuvate uudistega kursis hoida. Seetõttu oleme võtnud plaani, et iga paari nädala tagant vaatame üle paar-kolm kõige olulisemat uudist, millega kursis olemine võiks kõikidele eelkõige sotsiaalpangandusse ja ühisrahastusse investeerivatele inimestele huvi pakkuda.

Esimese uudistesaate uudistevalik kujunes välja järgmine:

1. Bondora liigub uuendustega õiges suunas

Päras pikki aastaid investorite kaebusi on Bondora jõudnud lõpuks sinnamaani, et uuendused on hakanud investoritele andma täpsemat infot portfelli seisukorra kohta. Loe täpsemalt siit.

2. Eesti kui finantsuuenduste keskpunkt

Mai keskel toimus suure rahvusvahelise kõlapinnaga IT konverents nimega Latitude59. Muuhulgas pöörati väga palju tähelepanu sellele, et kuidas finants- ja IT-uuendused võiksid käsikäes käia ja maailma muuta. Kajastust said nii Transferwise kui Bondora. Üritusel oli kohal ka Estateguru (sai muuhulgas ka mujal meedias tähelepanu) ja Crowdestate.

3. Esimene exit ja (peaaegu) lõppenud projekt Crowdestate’lt ja Estategurult

Müügis on esimene Crowdestate’i lõpetatud projekt, ning Estategurus on tagastatud (ennetähtaegselt) esimene laen. Tegemist on märgilise sündmusega, sest siiamaani pole kinnisvara ühisrahastuses veel minevikutootluse ajalugu olnud. Nüüd on aga see samm astutud ning saame loota vaid, et on palju uusi põnevaid projekte tulemas.

Viited

* Kuna seekord läks kõik lindistamisel valesti, mis valesti minna sai, siis tähelepanelikud kuulajad saavad ka Kristi kassi poolt tervitatud!

** Tähelepanelik kuulaja palus viiteid meie poolt jälgitavatele veebikeskkondadele. Kirjutasime olulisemad viidete alla.

______________

Head kuulamist! Kui sul on meile ideid/mõtteid/soovitusi, siis jaga neid siin.

3 kommentaari

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.