Saade #26: Ühisrahastusmaigulised uudised

Põnevad koolitused ja tulevased saatekülalised

IMG_20151114_120145

  1. Toimus esimene ühisrahastusfookusega koolituspäev. Hurraa! Loe täpsemalt kokkuvõtet Taavi blogist.
  2. Novembri alguses toimus ka Naisinvestorite Klubi 1. sünnipäev. Teemad olid põnevad ja ootame põnevusega uut konverentsi!
  3. Fundwise tuli välja järgneva projektiga. Ööbik rattad.
  4. Investeerimisraadiosse on tulemas esimesed külalised. Investor Toomas, Krista Teearu, Loit Linnupõld ja Marek Pärtel. Kui sul on küsimusi, siis anna teada siin.

 

2 kommentaari

  • Väga hea ülevaade Rahafoorumi korraldatud koolitusest, kus ise kahjuks osaleda ei saanud. Loodan, et Taavi tuleb peatselt videoga siis välja. Palju õnne Kristi stipendiumi võtmise puhul!

    Ööbiku projekti kohta Fundwises pean aga ütlema, et lähenesite veidi pealiskaudselt. Nad kaasavadki raha, et järgmiseks suveks välja tuua teise põlvkonna ratas, millel akud on raami sisse ehitatud ja seda koledat kasti enam pole. Uue mudeli hind peaks tulema samuti väga konkurentsivõimeline, u 1400€. Suure elektrirataste fännina ei saanud mainimata jätta, et tegite kodumaisele tootjale veidi liiga ☺

    • Jah, kuna tulime otse koolituselt, siis jäi jah veidi vähe aega, et kogu prospekt läbi kammida, esimese asjana see uue põlvkonna idee silma ei torganud, aga kui sa nii ütled, siis läheb kindlasti asjalikumaks projekt!

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.